Translator

wtorek

Cud niepamięci

Tak, tak dopadło mnie coś w rodzaju amnezji i nie znam jej powodu. Ale patrząc dzisiaj na bloga nie mogłam uwierzyć, że ostatni wpis był tak dawno temu i do tego był to jedyny wpis we wrześniu. Co ja robiłam cały wrzesień, gdzie byłam i co zajmowało mnie tak bardzo, że nie starczało czasu na co innego. Nie wiem. Rano nie obudziło mnie pragnienie i nie bolała głowa czyli prawdopodobnie z nadmiaru pochodnych etanolu nie urwał mi się film, poza tym żeby zdarzyło się coś takiego musiałby to być prawdziwy cud niepamięci...  Przypuszczalnie wrzesień był bardzo udany, musiałam dobrze się bawić i miło spędzać czas więc nie miałam czasu na takie rzeczy jak praca, internet itp. Jako osoba o skłonnościach masochistycznych zawsze pamiętam złe rzeczy i pławię się w ich rozpamiętywaniu więc gdyby stało się coś dla mnie przykrego pamiętałabym każdy szczegół. Tak, takie tłumaczenie nawet mi się podoba.


5 komentarzy:

 1. "Jako osoba o skłonnościach masochistycznych" - a Cię zawsze podejrzewałam o skłonności sadystyczne ;) Nie jestem znawcą ale to chyba może iść w parze(?) D.

  OdpowiedzUsuń
 2. Żeby nie było, że tylko o Tobie kolczyki bardzo udane! D.

  OdpowiedzUsuń
 3. dziś właśnie pomyślałam, że chyba przestałaś Aniu robić już kolczyki i jesień zapowiada się bardzo smutna... a tu niespodzianka!!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie przestałam, jesień mi sprzyja szczególnie, że mam ładny widok z okna "pracowni". Biorę się do roboty bo już zaliczyłam kilka opr.

  P.S. Droga D., nie wiem skąd Twoje podejrzenia, czy chodzi Ci o te legginsy z lateksu :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja również wiecej przeżywam złe chwile niż te dobre :( Kochana mam nadzieję,że jesienną porą będziesz nas zachwycać taką piekna biżuteria jak wyżej przedstawiona :)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...