Translator

sobota

Kolor wygrywa

Po szarościach i zieleniach nastały całkowicie kolorowe czasy. Multikolorowa bransoletka z howlitu i srebra tybetańskiego dedykowana jest wszystkim tym, którzy chcą śnić kolorowo - podobno howlit jest doskonałym kamieniem na bezsenność. Chciałam też zaznaczyć, że jedna kolorowa bransoletka wiosny nie czyni!!! 
Wiem że większość z Was już za nią tęskni ale jest jeszcze zima, na wiosnę przyjdzie czas za miesiąc. Zacznie się wtedy okres największego nasilenia chorób
i depresji, wszędzie będzie plucha, a słońce będzie odkrywać cały brud naszych miast, zamiast pierwszych kwiatów Waszym oczom ukarzą się psie kupy, w parku zamiast spokoju będzie biegać pełno krzyczących dzieci a ławki pozajmują pijani wagarowicze...nie chce mi się nawet o tym myśleć co dopiero pisać. Naprawdę wolę zimę i moje zimowe kolorowe bransoletki.

5 komentarzy:

 1. zimowa dziewczyno! czy ty masz jakąś wiosenną traumę? Bransoletka bardzo mi się podoba w przeciwieństwie do Twojego antywiosennego postu ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bransoletka jest rewelacyjna, chyba sobie taką sprawię. Jeżeli chodzi o wiosnę, też jestem za tym żeby zima jeszcze potrwała, ale nie dłużej niż miesiąc :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny opis :) i bransoletka oczywiście ;) ... To jak tęsknota za wiosną po zimową kurtką :)
  A te psie kupy zamist kwiatków... Rewelka porównanie ;) I jakże prawdziwe...

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mam wiosennej traumy, wiosnę nawet lubię ale jest czas na zimę i czas na wiosnę. Teraz jest czas na zimę a jutro czas na skitury:D Bardzo się cieszę, że bransoletka Wam się podoba!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna bransoletka. Życzę powodzenia na skiturach i znalezienia odrobiny śniegu.

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...